Technologie broušení dioptrických čoček se neustále vyvíjí, což je skvělá zpráva pro nositele brýlí. Měřící i brousící přístroje neustále zvyšují svou přesnost a tím vznikají čočky, které se dokonale přizpůsobí individuálním potřebám oka.

Jedním z výsledků tohoto neustálého vývoje jsou i multifokální brýle, tedy brýle, které zlepšují vidění na dálku a zároveň i na blízko.

Jak je to ale možné?

Díky vysoké přesnosti měření lze zhotovit brýlové čočky, které mají několik ohnisek na různé vzdálenosti. V každém místě čočky je tak jiný dioptrický účinek, který je nastavený přesně podle toho, jak uživatel potřebuje. S kvalitně zhotovenými multifokálními brýlemi je tak možné vidět jak na dálku, tak na čtení, což je pro nositele obrovskou výhodou, jelikož mu stačí pouze jedny brýle.

Zhotovení takovýchto brýlí však vyžaduje preciznost a prvotřídní techniku měření zraku. Proto firma Rodenstock, která je předním světovým výrobcem brýlí a brýlových čoček, udělila certifikát vybraným očním optikám, které tyto znalosti a vybavení mají a díky důvěře, kterou k jejich znalostem mají, nyní garantuje 100% spokojenost při nákupu multifokálních brýlových čoček na pobočkách těchto certifikovaných optik.

Mezi certifikované pobočky patří i naše optiky M&V, a proto vám můžeme nabídnout zhotovení kvalitních multifokálních brýlích, které vám usnadní život.

Naše pobočky najdete:

 

Budeme se na vás těšit!